Tým konzultantů na odchozí lince hledá posily!_Zlín - Práce ve Zlíně .cz

Tým konzultantů na odchozí lince hledá posily!_Zlín

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Chceš pracovat v mezinárodní, stabilní společnosti zabývající se energiemi? Hledáme telefonní konzultanty do innogy. Pokud chceš rozvíjet své dovednosti a vydělat si, pak neváhej a pošli životopis!

  • Náplň práce:

  • Místo výkonu práce: Zlín nebo Ostrava

  • Zjišťování potřeb zákazníků innogy
  • Představování produktů innogy
  • Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
  • Retence, akvizice a reakvizice zákazníků
  • Spolupráce s dalšími odděleními v rámci firmy

Požadujeme

  • ŠS vzdělání nebo SOU s maturitou
  • Uživatelská znalost Microsoft Office
  • Dobré komunikační schopnosti a proklientský přístup
  • Prodejní předpoklady a chuť se učit novým věcem

Nabízíme

  • Nástup přímo do kmene
  • NÁSTUPNÍ MZDA 23 800,- Kč - 35 000,-Kč
  • Fixní plat 16 000,- Kč + 6 400,- a více variabilní složka
  • Volné víkendy
  • 7,5 hod pracovní doba v rozmezí 8. hod – 19. hod (pozvolný nástup na směny)
  • směny 1 x týdně 11-19hod., 1x týdně 9-17hod., 3x týdně 8-16 hod.
  • Stravenky ve výši 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna na sick days→tzn. víc jak měsíc placeného volna!
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Zaměstnání na HPP
  • Propracovaný tréninkový program se špičkami v oboru
  • Možnost rychlého kariérního růstu v rámci společnosti
  • Příjemné a dynamické pracovní prostředí
  • Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
  • ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 19.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Zlínský kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Energetika a sítě (utility)
  • Obchod a Prodej
  • Telekomunikace
  • Zákaznický servis
  • Ostatní