Technicko-obchodní zástupce - Zlínsko / Jižní Morava - Práce ve Zlíně .cz

Technicko-obchodní zástupce - Zlínsko / Jižní Morava

Technicko-obchodní zástupce - Zlínsko / Jižní Morava

Úvod a popis pracovní náplně

  • Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Zlínska a Jižní Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty.

Požadujeme

  • Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem či ochotu a schopnost se rychle učit. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.
  • Znalost angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou. 

Nabízíme

  • Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu (28-35.000 Kč fix) s atraktivními bonusy a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, plně hrazené vybavení home office a další benefity!
  • Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Vytvořeno:

dne 09.11.2019 v 5:10

Místo práce:

Zlín

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

28000

Odpovědět na inzerát