Produktový manažer startupu Stavario - Práce ve Zlíně .cz

Produktový manažer startupu Stavario

Produktový manažer startupu Stavario

Aplikace, která úspěšně digitalizuje stavebnictví v Česku a letos začíná s expanzí do Anglie a Německa, šéf, který dokonale rozumí cílovce, pravidelná jednání s investory a šikovní vývojáři. Hledáme produkťáka, klidně člověka, co má rok, dva po škole, leccos se už naučil v praxi, má za sebou kurzy třeba o designu aplikací, SaaS, produktovém managementu – a teď do toho chce pořádně šlápnout.

 

7 věcí, které byste měli vědět hned na začátku

 1. Chceme produkťáka na full-time.
 2. Čím dřív ho najdeme, tím lépe.
 3. Nepotřebujeme mistra světa, který umí první–poslední. Hledáme šikovného kolegu, který se mistrem chce stát. Prostě nám jde o správný mindset.
 4. Jsme z Duchcova u Teplic. Hodina jízdy autem po dálnici z Letňan. Žijeme v online světě, nenutíme nikoho vysedávat v kanclu. Ale ze začátku bude lepší, když spolu strávíme co nejvíc času.
 5. Reportovat budete přímo majiteli a CEO Stavaria Josefu Benešovi. Nejvíc času strávíte s ním, s vývojáři aplikace a obchodníky. 
 6. Po nástupu vám dáme čas na prostudování plánů, pochopení aplikace, cílovky i strategie Stavaria. Když budete se směrováním firmy souznít, tak skvělé. Ještě lepší bude, když strategii doplníte o svěží pohled.
 7. A pak začne jízda. Na podzim nás čeká akcelerační program v Londýně → strávíte několik týdnů v Anglii. Jsme v programu Microsoft for Startups → posune vás pravidelný mentoring od českých a zahraničních profíků. Čekají nás jednání se stávajícími i potenciálními investory → budete u toho, a nejen jako divák. 

Čím se Stavario zabývá

Digitalizujeme stavebnictví. Majitelé stavebních firem mají díky nám dokonalý přehled o projektech, vědí, kdo na čem pracuje, kolik zakázky vydělávají, kde chybí tvárnice a písek nebo jestli se jim neztratila příklepová vrtačka. 

Co doteď řešili přes tabulky, papír, e-maily nebo složité aplikace, to mají na jednom místě.

 • Stavario má rozhraní pro majitele firmy (nebo lidi z kanceláře), 
 • dělníky na stavbách (ti všechno vyřídí přes mobil) 
 • a investory (tak se ve stavebnictví říká klientům). 

Je to systém vyvinutý stavařem, který více než 15 let strávil u lopaty, nákresů a rozpočtů staveb. Díky tomu v appce není žádný balast a do pár dnů od nasazení klient vidí výsledky.

V Česku jsme za 3 roky získali tisíce zákazníků. A teď chceme do světa – do Anglie, Německa nebo Vietnamu. Prostě všude tam, kde se staví ve velkém a firmy si uvědomují, že digitalizace není marketingový kec, ale nutnost.  

Jaká bude vaše role

Budete dbát na to, aby Stavario šlo správným směrem – k tomu máme cíle, strategii a vy do toho samozřejmě můžete mluvit. Každý dobrý nápad je skvělý, a protože nejsme moloch, netrvá u nás 2 kvartály, než myšlenku ověříme v praxi.

Jako produkťák musíte mít přehled o vývoji, obchodu i marketingu – necháme na vás, jestli ho získáte přes Teamsy, Freelo, Google Analytics, telefon, osobně nebo jinak. 

Budete sledovat data a komunikovat s marketingovými agenturami, které pro nás dělají třeba výkon nebo obsah. Sem tam nasadíte článek do CMS nebo připravíte pitch pro investora.

Vaše práce bude hodně souviset s expanzí do ciziny. Potřebujeme člověka, který se pustí do průzkumu nového trhu, doptá se experta (česky, anglicky, jinak), vyvodí z toho, jak třeba poupravit vývoj aplikace a představí nápad týmu.

Co za práci ve Stavariu dostanete

 • nástupní plat 30 000 – 50 000 korun, záleží, kolik toho umíte,
 • do 3 let se s vámi podělíme o procenta ve firmě – bude to třeba 5 %, záleží na plnění cílů (při současném ohodnocení Stavaria vychází 1 % akcií cca na milion korun), 
 • spoustu zkušeností a osobních kontaktů,
 • 4 týdny dovolené,
 • HW i SW, který potřebujete,
 • a místo v kanclech, kde to dýchá stavařinou.

První krok je na vás

Pokud jsme vás zaujali, podívejte se na web www.stavario.cz – najdete tam mimo jiné záznam webináře s Josefem Benešem, kde získáte dobrý vhled do fungování Stavaria.

Dejte nám vědět, že máte zájem (buď přes formulář nebo na e-mail XXXX@stavario.cz). Popište, co máte za sebou nebo co jste se naučili. Odpovíme vám co nejrychleji.

Čekají vás 2 kola pohovorů. V prvním se on-line potkáte s majitelem firmy. Ve druhém budou i další klíčoví lidé Stavaria – domluvíme se, jestli to bude osobně u nás v Duchcově, nebo na dálku.

Těšíme se na vás.


Vytvořeno:

dne 11.06.2021 v 10:24

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Odpovědět na inzerát

Odesílám odpověď.